Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Wręczamy nagrody w ECO-Konkursie i zamykamy ECO-Konferencję

Bezchmurne niebo, przyjemne promienie słoneczne, lekki wiaterek niosący zapach jaśminu, "czerwcówkowe" pozytywne nastroje i perspektywa nadchodzących wakacji – chyba nie było lepszego dnia na rozdanie nagród w ramach ECO-Konkursu fotograficznego. 29.05.2024 r., na boisku przy Szkole Podstawowej w Pruszczu, spotkaliśmy się z uczniami, nauczycielami i dyrekcją aby oficjalnie pogratulować laureatom i wszystkim uczestnikom naszej artystycznej inicjatywy. Dzielimy się fotorelacją!

CZYTAJ DALEJ

Ekologicznie i bezpiecznie na rowerze

Oznakuj rower i zabezpiecz "dwa kółka" przed kradzieżą - prewencyjna akcja Policji w Pruszczu. 6.042024 r. (w godz. 8.00 - 10.00) zachęcamy do stawienia się wraz z rowerem na posterunku przy ul. Głównej 33.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi rozstrzygnięty!

EKO-Konkurs ujawnił talent fotograficzny młodych mieszkańców gminy Pruszcz. Lokalni artyści uchwycili w obiektywie piękno przyrody. Które prace okazały się zwycięskimi? Zapraszamy do lektury wpisu i oczywiście do oglądania galerii!

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL CUP’24 - dwudniowy turniej unihokejowy

ECO-POL to spółka, która stawia na dialog i troszczy się o lokalne społeczności. Wyrazem tego jest m.in. współorganizacja ECO-POL CUP’24 - dwudniowego turnieju unihokejowego.

CZYTAJ DALEJ

Nowe videoprodukcje spółki ECO-POL

Przedstawimy dwie produkcje video, które przygotowaliśmy z okazji marcowej ECO-Konferencji. Jeden film pokazuje potencjał i przygotowanie spółki ECO-POL do wyzwania, jakim jest usuwanie azbestu, a drugi przybliża temat ECO-Aplikacji, nowoczesnego rozwiązania do kompleksowego i zintegrowanego zarządzania procesami, dedykowanego branży gospodarowania odpadami. Cieszy nas, że uczestnicy ECO-Konferencji pozytywnie ocenili te materiały.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Ekologia to bardzo inspirujący temat, także fotograficznie! W ramach ostatniego etapu projektu edukacyjnego pn. "ECO-konferencja jako skuteczne narzędzie w promowaniu zagadnień zrównoważonej gospodarki odpadami i przeciwdziałaniu emisjom" ogłaszamy ECO-Konkurs fotograficzny.

CZYTAJ DALEJ