Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Profesjonalny tabor ECO-POL

W ECO-POL rozumiemy, że kompleksowe gospodarowanie materiałami zawierającymi azbest (w tym ściąganie azbestu, składowanie azbestu, utylizacja azbestu) wymaga profesjonalnego sprzętu i odpowiedniej firmowej infrastruktury. Przedstawiamy nasz tabor firmowy!

CZYTAJ DALEJ

ECO-wizyta w Szkole Podstawowej w Pruszczu

19.09.2023 r. pracownicy ECO-POL Sp. z o.o. gościli w Szkole Podstawowej w Pruszczu. Było dynamicznie, wesoło, edukacyjnie! Dzieci z klas 0 - 6 zostały zaproszone do uczestnictwa w zajęciach ruchowych, ze starszymi uczniami dyskutowaliśmy o ochronie środowiska, ponadto zaprezentowaliśmy autorski film ECO-POL o usuwaniu azbestu. Przypomnieliśmy też zasady konkursu: "EkoArt: Małe Dłonie, Wielkie Zmiany".

CZYTAJ DALEJ

"Gasimy pożary"! W ECO-POL troszczymy się o bezpieczeństwo na składowisku

UWAGA, ĆWICZENIA! 28.09.2023 r. na składowisku ECO-POL w Małociechowie był realizowany "Scenariusz rozwoju zdarzenia pożarowego - pożar na terenie składowiska odpadów niebezpiecznych zawierających azbest”.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL włącza się w Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata

W spółce ECO-POL zajmujemy się demontażem azbestu, ale nie zapominamy o innych aspektach działalności – np. długofalowo wspieramy ochronę środowiska i aktywizujemy lokalne społeczności. W ramach Międzynarodowego Dnia Sprzątania Świata oraz ECO-Konferencji przygotowaliśmy propozycje dla dzieci i młodzieży z gminy Pruszcz.

CZYTAJ DALEJ

ECO-edukowanie poprzez konkursowe wyzwanie

Chcąc w ciekawy sposób edukować uczniów szkół podstawowych w zakresie ekologii, z uwagi na zbliżający się Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata, ECO-POL Sp. z o.o. i ZEBRA EDUKACJA Sp. z o.o, organizują konkurs "EkoArt: Małe Dłonie, Wielkie Zmiany. Tworzymy, Sprzątamy, Oszczędzamy - Razem dla Czystej i Zrównoważonej Przyszłości!".

CZYTAJ DALEJ

Trwają prace nad ECO-Konferencją

Wakacje to czas relaksu, ale dla zespołu ECO-POL był to także okres intensywnych działań w ramach Projektu pn.: "ECO-Konferencja jako skuteczne narzędzie w promowaniu zagadnień zrównoważonej gospodarki odpadami i przeciwdziałaniu emisjom”, dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

CZYTAJ DALEJ