Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Powstaje kolejny film o ECO-POL!

W ECO-POL Sp. z o.o. lubimy dzielić się nie tylko branżową wiedzą z zakresu demontażu, utylizacji i składowania eternitu - ale także historiami z życia spółki. Oto mały wgląd w akcję na planie filmu o ekologii i usuwaniu azbestu.

CZYTAJ DALEJ

Profesjonaliści siłą ECO-POL

Poznajcie bliżej Agnieszkę Klugiewicz-Jurek z ECO-POL - Kierownik największego składowiska w województwie kujawsko-pomorskim.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL otrzymuje referencje od Klientów indywidualnych i biznesowych

Od 2005 r. skrupulatnie pracujemy na zaufanie naszych Klientów (indywidualnych, biznesowych) oraz Partnerów. Dla ECO-POL bezpieczeństwo, jakość i staranność wykonywanych usług w zakresie usuwania i neutralizacji azbestu ma kluczowe znaczenie.

CZYTAJ DALEJ

Największe składowisko azbestu w województwie kujawsko-pomorskim

W ECO-POL oferujemy kompleksowe zagospodarowanie materiałów zawierającymi azbest, w tym ich bezpieczne składowanie na specjalnie zaprojektowanym składowisku. W miejscowości Małociechowo gmina Pruszcz posiadamy największe w województwie kujawsko-pomorskim profesjonalne składowisko azbestu.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL życzy radosnej Wielkanocy!

Klientom, Kontrahentom, Partnerom, Władzom oraz Mieszkańcom gminy Pruszcz składamy najlepsze, świąteczne życzenia!

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL inwestuje w rozwój kompetencji managerów

Nie "spoczywamy na szkoleniowych laurach" - ruszamy z nowym projektem "Menadżer Cyfryzacji". Przed zespołem ECO-POL nowe wyzwania i kolejny etap podnoszenia kompetencji w ramach cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży". Decyzja o kontynuacji wspomnianego cyklu wynika ze strategii spółki, skoncentrowanej na aktywnym wspieraniu potencjału pracowników i poprawie jakości obsługi Klienta - na którą wpływają m.in. procesy IT.

CZYTAJ DALEJ