Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

EDU-kacyjnie, ECO-logicznie, filmowo w ECO-POL

W ECO-POL cenimy wartości edukacyjne i ekologiczne. Wyrazem tego jest m.in. najnowsza produkcja video, która powstała z udziałem pracowników spółki oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pruszczu, opowiadająca o wszystkich etapach procesu gospodarowania materiałami zawierającymi azbest oraz o składowisku ECO-POL w Małociechowie.

CZYTAJ DALEJ

Rocky - czteronożny przyjaciel ECO-POL!

W Małociechowie, poza jedynym z największych w kraju składowiskiem azbestu firmy ECO-POL, jest wielometrowy wybieg i wygodna, ocieplona buda. Mieszka tam Rocky - pies, który jeszcze jakiś czas temu oglądał świat z perspektywy mieszkańca schroniska.

CZYTAJ DALEJ

Kręcimy kolejne sceny do filmu o ECO-POL!

W tym tygodniu spędziliśmy trochę czasu na planie zdjęciowym. Filmowaliśmy brygadę podczas demontażu eternitu na nieruchomości w Żołędowie oraz procesy na składowisku azbestu w Małociechowie (jednym z największych w Polsce). Ciekawostką było wykorzystanie drona, który pozwolił na nakręcenie ujęć z "lotu ptaka".

CZYTAJ DALEJ

Szkolenia dla kadry managerskiej ECO-POL zakończone

Zamknęliśmy cykl szkoleniowy dla kadry managerskiej w ramach projektu Zarządzanie transformacją cyfrową - usługa szkoleniowa realizowana w ramach projektu "Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP".

CZYTAJ DALEJ

Kompetentna kadra mangerska siłą ECO-POL

Który dzień chciałaby przeżyć jeszcze raz i czy zawodową przyszłość nadal wiążę z ECO-POL? Zapraszamy do lektury wywiadu z Agnieszką Derengowską!

CZYTAJ DALEJ

W ECO-POL trwa szkolenie "Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji"

W czerwcu 2023 r. rozpoczęliśmy szkolenie kadry managerskiej ECO-POL, będące kontynuacją strategii wyznaczania najwyższych standardów w branży gospodarowania odpadami zawierającymi azbest.

CZYTAJ DALEJ