Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

ECO-Konkurs rozstrzygnięty! Znamy laureatów nagród

Klejone, malowane, składane, wycinane, 3D, kolażowe - ilu uczestników tyle pomysłów na prace zgłoszone do konkursu "EkoArt: Małe Dłonie, Wielkie Zmiany. Tworzymy, Sprzątamy, Oszczędzamy - Razem dla Czystej i Zrównoważonej Przyszłości!", organizowanego przez ECO-POL Sp. z o. o. i ZEBRA EDUKACJA Sp. z o.o. w ramach ECO-Konferencji - projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW.

CZYTAJ DALEJ

Piłka w grze!

ECO-POL to nie tylko firma kompleksowo zajmująca się materiałami zawierającymi azbest. To organizacja napędzana przez dynamiczny rozwój i pasję; "żyjąca" sportem i codziennością społeczności gminy Pruszcz, w której ma swoją siedzibę. Spółka aktywnie wspiera klub piłkarski LKS Start Pruszcz. Jego Prezesem (a zarazem Dyrektorem ds. technicznych ECO-POL) jest Adam Góral. Ostatnio zadaliśmy Mu kilka "sportowych" pytań...

CZYTAJ DALEJ

Przedstawiamy Adama Górala - Dyrektora ds. technicznych ECO-POL

Dyrektor ds. technicznych z imponującym sportowym dorobkiem i błyskotliwym poczuciem humoru. Po godzinach pracy wraca "do korzeni" i rodzinnej tradycji, zamieniając biurko na szatnię piłkarską. Przez wiele lat prowadził Sportis KKP Bydgoszcz - kobiecą drużynę futbolową w najwyższej klasie rozgrywkowej. Aktualnie jest trenerem bramkarzy w KS Gwiazda Bydgoszcz. Jego entuzjazm i determinacja "przenoszą góry" - zarówno w ECO-POL, jak i w klubie LKS Start Pruszcz, którym z powodzeniem zarządza jako Prezes! Przed Wami Adam Góral.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL jest "pełnoletni"... 18 lat minęło!

W rynkową "pełnoletność" wchodzimy bogatsi o: cenne doświadczenia związane z gospodarowaniem materiałami zawierającymi azbest, nowocześniejszą infrastrukturę i niezawodny tabor firmowy, cyfrowe technologie w zakresie zarządzania, satysfakcjonujące efekty szkoleń pracowników.

CZYTAJ DALEJ

Sprawdzamy, co słychać w drużynie hokejowej z Pruszcza, którą aktywnie wspieramy

Spółka ECO-POL jest aktywnie zaangażowana w życie mieszkańców gminy Pruszcz, szczególnie w to sportowe. Od 2 lat wspieramy drugą sekcję klubu LKS Start Pruszcz – Szkolny Klub Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu, którą z sukcesami zarządza Artur Nowak. Zapytaliśmy "co słychać w unihokeju" i jakie są plany na najbliższy czas.

CZYTAJ DALEJ

Doświadczenie, solidność, skuteczność to znaki rozpoznawcze fachowców ECO-POL

Demontaż azbestu, utylizacja azbestu, transport azbestu, składowanie azbestu - wszystkie te procesy wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczonych fachowców. W ECO-POL od lat dbamy o wykwalifikowaną kadrę pracującą w terenie - od ekip demontażowych, poprzez kierowników brygady, kierowców - po pracowników największego składowiska w województwie kujawsko-pomorskim.

CZYTAJ DALEJ