Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

ECO-POL debiutuje na LinkedIn!

W ECO-POL jesteśmy entuzjastami cyfrowych zmian, także jeśli chodzi o marketing. Świadomi potencjału social mediów (przy ich mądrym wykorzystaniu), postanowiliśmy zadebiutować w kolejnym kanale digital i uruchomiliśmy profil na LinkedIn.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konferencja - porozmawiajmy o ekologii, biznesie, cyfryzacji

"ECO-Konferencja jako skuteczne narzędzie w promowaniu zagadnień zrównoważonej gospodarki odpadami i przeciwdziałaniu emisjom" to pierwszy w Polsce wieloetapowy projekt edukacyjny, synergicznie łączący 2 obszary: EKOLOGIĘ - światowe wyzwania i lokalne działania oraz DIALOG - budowanie kultury rozmowy w różnych grupach społecznych, z wykorzystaniem współczesnej wiedzy z obszaru neuronauk.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konferencja coraz bliżej! RaportujeMY styczniowe działania

Intensywne przygotowania do ECO-Konferencji trwają. "Raportujemy" styczniowe aktywności.

CZYTAJ DALEJ

Aplikacja cyfrowa i jej znaczenie dla branży azbestowej

Dane Państwowej Inspekcji Pracy wskazują, że prace związane z demontażem azbestu są jednymi z najbardziej niebezpiecznych. Aplikacje mobilne, poprzez monitoring zgodności z przepisami i ścisłe przestrzeganie procedur bezpieczeństwa oraz formalności, mogą znacząco przyczynić się do poprawy warunków pracy, zarówno brygad terenowych, pracowników biura, jak i urzędników z gmin.

CZYTAJ DALEJ

Rolniku, skorzystaj z dofinansowania na wymianę dachu z azbestem!

Jesteś rolnikiem i na terenie twojej posesji znajduje się budynek z dachem z azbestu? Przypominamy, że możesz uzyskać rządowe środki na wymianę takiego pokrycia! Nie zwlekaj – azbest szkodzi zdrowiu i środowisku, a czas na złożenie wniosków mija 12.01.2024 r.

CZYTAJ DALEJ

Prace na placu budowy nowej siedziby ECO-POL w Pruszczu postępują!

Zarząd i pracownicy spółki nie mogą doczekać się przeprowadzki do nowych przestrzeni. Innowacyjny budynek to nie tylko większy prestiż i komfort – to także większe możliwości dla budowania relacji biznesowych oraz rozwoju potencjału zespołu, który liczy już 45 osób.

CZYTAJ DALEJ