Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Kreatywnie, efektywnie, inspirująco - czyli pre-pilotaż ECO-KONFERENCJI

27.06.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu odbyły się pre-pilotażowe warsztaty, stanowiące pierwszy etap Projektu zainicjowanego przez ECO-POL Sp. z o.o. Wnioski i koncepcje zebrane w Świeciu będą stanowić strategiczny element ECO-Konferencji, której to finałowy etap zaplanowano na pierwszy kwartał 2024 r.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL wspiera zdrowy rozwój dzieci i młodzieży poprzez sponsoring sportowy

ECO-POL Sp. z o.o. od początku funkcjonowania na rynku (2005 r.) aktywnie angażuje się w sponsoring inicjatyw sportowych, wspierając wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży – szczególnie tych z gminy Pruszcz, w której spółka ma swoją siedzibę. Chcemy okazać wdzięczność mieszkańcom za zaproszenie do ich miejscowości, a zarazem inwestować w młode pokolenie oraz uczyć "przenoszenia” postaw fair-play z boiska, hali sportowej czy stadionu do codziennego życia.

CZYTAJ DALEJ

Odpowiedzialni liderzy siłą ECO-POL

Przed Wami Łukasz Szęląg, Kierownik brygady zajmującej się demontażem i transportem materiałów zawierających azbest.

CZYTAJ DALEJ

W rodzinie siła! Wspieramy wydarzenie promujące pieczę zastępczą

Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze. Od początku funkcjonowania (2005 r.) w ECO-POL pielęgnujemy więzi i poczucie wspólnoty - zarówno w zespole pracowników, jak i wśród lokalnych społeczności. Otrzymując zaproszenie od Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu, by wspomóc wydarzenie "Rodzina, sport, zdrowie o pieczy zastępczej niech każdy się dowie" nie mogliśmy pozostać obojętni. Zarówno rodzina, jak i sport to wartości bardzo bliskie ECO-POL Sp. z o.o.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL diamentową firmą według Forbesa drugi raz z rzędu

Nie obniżamy "lotów" i nadal wyznaczamy standardy w branży gospodarowania materiałami zawierającymi azbest. Podobnie jak w 2022, także w tym roku ECO-POL Sp. z o.o. została doceniona przez Forbesa i została "diamentową" firmą.

CZYTAJ DALEJ

W ECO-POL nadchodzi nowe. Cyfrowe!

W codziennych wyzwaniach pomagają innowacyjne rozwiązania cyfrowe oraz szkolenia w zakresie ich skutecznego wykorzystania. O planowanych zmianach w obszarze digitalizacji spółki wspominaliśmy w kilku poprzednich wpisach na blogu. Teraz czas na podsumowanie e-zmian, jakie będą wdrażane w ECO-POL.

CZYTAJ DALEJ