Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

ECO-Konferencja - wyjątkowe prelegentki i Patronat Prezydenta Miasta Bydgoszczy

ECO-Konferencja to wydarzenie, które zakłada uczestnictwo prelegentów-ekspertów. Z przyjemnością informujemy, że swój udział w wydarzeniu potwierdziła p. Izabela Drelich-Sikorska z Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Wydziału Efektywności Energetycznej Budynków Departamentu Gospodarki Niskoemisyjnej oraz p. Halina Pomianowska, Dyrektor Wydziału Środowiska i Ekologii z Urzędu Miasta Torunia i Geolog Powiatowy Państwowej Inspekcji Pracy. Nasze przedsięwzięcie otrzymało Patronat Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konferencja to temat, który naprawdę nas "kręci"- prezentujemy cykl filmów

ECO-Konferencja coraz bliżej! Już 22.03.2024 r. spotykamy się w doborowym towarzystwie w bydgoskim hotelu Holiday Inn. Aby przybliżyć nasze nastroje i to, co dzieje w kuluarach organizacyjnych ECO-POL, zapraszamy do obejrzenia video z making-off.

CZYTAJ DALEJ

W ECO-POL aktywnie inspirujemy ECO-logią!

12.03.2024 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu, spotkamy się z kolejną grupą nauczycieli, przedstawicieli kultury oraz reprezentantów jednostek samorządu terytorialnego, by rozmawiać o inspirowaniu uczniów ochroną środowiska.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL pokaże ECO-Konferencję z jak najlepszej strony!

Trwają prace na stroną www ECO-Konferencji. Jest to długofalowa i wieloetapowa inicjatywa, stanowiąca bardzo ważny obszar aktywności ECO-POL Sp. z o.o. w ubiegłym roku. Nie inaczej jest w 2024 r., w którym kontynuujemy działania i realizujemy kolejne kroki milowe wspomnianego przedsięwzięcia - m.in. organizujemy spotkanie w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy dla 180 osób z opiniotwórczych środowisk.

CZYTAJ DALEJ

Awaria ogrzewania i ciepłej wody w Bydgoszczy

Zawiodły kotły: "Awaria trzech jednostek kotłowych w elektrociepłowni PGE jest bardzo poważna. W efekcie nastąpił spadek mocy sieci KPEC (wczoraj ponad 10 proc. spadku) i zakładamy, że będzie się powiększał (do nawet powyżej 30 proc.)" - podaje KPEC w Bydgoszczy w oficjalnym komunikacie z 8.02.2024 r. Mamy nadzieję, że problem zostanie sprawnie rozwiązany!

CZYTAJ DALEJ

Po pierwsze LUDZIE!

Aktualnie ECO-POL zatrudnia 45 osób. Różne stanowiska, kompetencje, pasje - wspólne cele i ambicje biznesowe. To jak ludzie "z wewnątrz" postrzegają organizację jest bardzo istotne dla spójności spółki. Stanowi także przedmiot głębokiej troski Zarządu, ponadto kluczowy wyznacznik kierunku rozwoju firmy i impuls do wdrażania ewentualnych zmian na szczeblu struktury HR, szkoleń czy programów motywacyjnych.

CZYTAJ DALEJ