Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

SzkoliMY się dalej!

Tym razem styczniowe szkolenie z cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży" odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pruszczu. Wspólnie z trenerem zostały stworzone karty kompetencji ze zdefiniowaniem zadań i umiejętności wymaganych na danym stanowisku pracy. Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ

Kolejny etap szkolenia "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży", Branica 2023

W trzecim tygodniu stycznia 2023 r. odbyło się szkolenie z cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży", będące kontynuacją grudniowych warsztatów w Rynie. Kluczowym tematem była diagnoza i opis najważniejszych kompetencji pracowników ECO-POL na 2023. Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL, polska firma z ekologicznymi "korzeniami"

ECO-POL... Nazwa zobowiązuje. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, która prowadzi swoją działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

CZYTAJ DALEJ

Jak rozpoznać azbest?

Wyroby azbestowo-cementowe, np. płyty faliste, płyty "karo” czy płyty płaskie nie zawsze łatwo zidentyfikować. W ECO-POL podpowiemy jak to zrobić. Zapraszamy do lektury wpisu.

CZYTAJ DALEJ

Świąteczno-noworoczne życzenia od ECO-POL

Składamy najlepsze, świąteczno-noworoczne życzenia! Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą pełne rodzinnego ciepła, spokoju i wytchnienia. Niech Nowy Rok przynosi ciekawe inspiracje i wyzwania.

CZYTAJ DALEJ

Relacja ze szkolenia "Wyznaczamy standardy w naszej branży" Ryn, 9 - 11.12.2022

Gdyby mury Hotelu-Zamku Ryn mogły mówić... opowiedziałby niejedną ciekawą historię. Między innymi o tym, jak szkolenie "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży" (9-11.12.2022 r.), w którym wzięli udział pracownicy ECO-POL, rozbudziło zawodową kreatywność i apetyty na wiedzę z zakresu komunikacji - a także dało początek "azbestowej kronice filmowej". Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ