Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

ECO-POL kibicuje młodym talentom ze Szkolnego Klubu Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu

W weekend 3-4.12.2022 r. 22 zawodników (wraz z 3 opiekunami), ze Szkolnego Klubu Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu, pojechało do Łodzi na Mikołajkowy Turniej Unihokeja. Zaproszenie przyszło od klubu UKS Nowa Łódź.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL wspiera sport!

Sport i biznes łączy bardzo wiele. Od 2005 r. świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania materiałami zawierającymi azbest. Z kolei piłka nożna jest szczególnie bliska ECO-POL, dlatego od wielu lat wspieramy drużyny: LKS Start Pruszcz i ekstraligowy Sportis KKP Bydgoszcz.

CZYTAJ DALEJ

Plany i cele ECO-POL: wejście na wyższy poziom

W ECO-POL nie stoimy w miejscu! W budowanie siły i zwiększenie potencjału organizacji zaangażowani są wszyscy: Zarząd, Pracownicy, Partnerzy. Ostatnio rozmawialiśmy o perspektywach na 2023 rok oraz planach rozwoju firmy.

CZYTAJ DALEJ

Jak sprawnie zdemontować azbest?

Rozbiórka materiałów zawierających azbest we własnym zakresie może być problematyczna, dlatego najlepiej powierzyć to zadanie wyspecjalizowanej firmie. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednią.

CZYTAJ DALEJ

BUDUJĄCE zmiany w ECO-POL

W ECO-POL wierzymy, że rozwój ma FUNDAMENTALNE znaczenie, dlatego przy ul. Głównej w Pruszczu trwa budowa nowej siedziby.

CZYTAJ DALEJ

Dotacje dla rolników na usunięcie azbestu z pokryć dachowych budynków przeznaczonych do produkcji ...

Prowadzisz gospodarstwo rolne na terenie gminy wiejskiej lub miejsko-wiejskiej i zastanawiasz się jak sprawnie pozbyć się azbestu z dachów zabudowań produkcyjnych? Spieszymy z dobrą wiadomością! Profesjonalnie i bezproblemowo zrobisz to z ECO-POL, a do tego masz szansę otrzymać dotację.

CZYTAJ DALEJ