Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Ekologicznie i bezpiecznie na rowerze

Oznakuj rower i zabezpiecz "dwa kółka" przed kradzieżą - prewencyjna akcja Policji w Pruszczu. 6.042024 r. (w godz. 8.00 - 10.00) zachęcamy do stawienia się wraz z rowerem na posterunku przy ul. Głównej 33.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi rozstrzygnięty!

EKO-Konkurs ujawnił talent fotograficzny młodych mieszkańców gminy Pruszcz. Lokalni artyści uchwycili w obiektywie piękno przyrody. Które prace okazały się zwycięskimi? Zapraszamy do lektury wpisu i oczywiście do oglądania galerii!

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL CUP’24 - dwudniowy turniej unihokejowy

ECO-POL to spółka, która stawia na dialog i troszczy się o lokalne społeczności. Wyrazem tego jest m.in. współorganizacja ECO-POL CUP’24 - dwudniowego turnieju unihokejowego.

CZYTAJ DALEJ

Nowe videoprodukcje spółki ECO-POL

Przedstawimy dwie produkcje video, które przygotowaliśmy z okazji marcowej ECO-Konferencji. Jeden film pokazuje potencjał i przygotowanie spółki ECO-POL do wyzwania, jakim jest usuwanie azbestu, a drugi przybliża temat ECO-Aplikacji, nowoczesnego rozwiązania do kompleksowego i zintegrowanego zarządzania procesami, dedykowanego branży gospodarowania odpadami. Cieszy nas, że uczestnicy ECO-Konferencji pozytywnie ocenili te materiały.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Ekologia to bardzo inspirujący temat, także fotograficznie! W ramach ostatniego etapu projektu edukacyjnego pn. "ECO-konferencja jako skuteczne narzędzie w promowaniu zagadnień zrównoważonej gospodarki odpadami i przeciwdziałaniu emisjom" ogłaszamy ECO-Konkurs fotograficzny.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Gmina 12.03.2024 r. – powspominajmy EDU-warsztaty w Świeciu

ECO-Gmina jest elementem ECO-Konferencji - długofalowego projektu edukacyjnego, zainicjowanego przez ECO-POL w 2023 r. Przypominamy tegoroczną marcową ECO-Gminę, zrealizowaną w Świeciu z udziałem nauczycieli, wychowawców i pracowników gmin. Podczas kilkugodzinnych warsztatów, prowadzonych przez trenera Roberta Chojnackiego, dyskutowano o kreatywnej dydaktyce poświęconej ochronie środowiska.

CZYTAJ DALEJ