ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

ECO-Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Z okazji z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w ramach ostatniego etapu ECO-Konferencji, ECO-POL Sp. z o.o. ogłasza konkursowe foto-wyzwanie dla dzieci i młodzieży.

Tytuł konkursu: "Śladami natury: konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi”.
Hasło promocyjne: "Ocalić naszą planetę – razem dla przyrody”.

Organizatorzy: ECO-POL Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu (86-120) przy ul. Dworcowej 9, ZEBRA EDUKACJA Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-030) przy ul. K. Gotowskiego 6.

Kontakt do organizatorów: Agnieszka Klugiewicz-Jurek, tel. +48 698 373 336, Robert Chojnacki, tel. +48 504 125 519.

Regulamin konkursu

1. Cel konkursu: promowanie świadomości ekologicznej oraz rozwijanie wrażliwości na. piękno przyrody. Poprzez udział w konkursie uczniowie będą mieli okazję rozwijać swoją kreatywność oraz zachęcać do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Konkurs stanowi także inspirację do podejmowania działań na rzecz ochrony przyrody poprzez przedstawienie jej piękna i znaczenia w fotografii.

2. Warunki uczestnictwa:
- konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Pruszcz,
- uczestnicy muszą brać udział indywidualnie,
- każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie,
- zdjęcia muszą być wykonane przez uczestnika konkursu.

3. Tematyka zdjęć:
- zdjęcia powinny odzwierciedlać piękno i różnorodność przyrody, promować ochronę środowiska oraz aktywność człowieka na rzecz natury,
- zachęca się do fotografowania krajobrazów z terenu gminy Pruszcz, zwierząt, roślin.

4. Zasady techniczne:
- zdjęcia mogą być wykonane dowolnym aparatem fotograficznym, w tym także smartfonem,
- zdjęcia powinny być dostarczone w formacie cyfrowym (preferowany format JPEG, PNG) o możliwie najlepszej rozdzielczości,
- każde zgłoszone zdjęcie powinno być opatrzone tytułem oraz krótkim opisem.

5. Terminy:
- termin nadsyłania zdjęć: do 22.04.2024 r.,
- ogłoszenie wyników: 30.04.2024 r.

6. Zgłaszanie prac:
- zdjęcia należy przesłać na e-mail ecopolpruszcz@gmail.com wraz z imieniem, nazwiskiem uczestnika, klasą, nazwą szkoły oraz krótkim opisem fotografii,
- alternatywnie, można dostarczyć zdjęcia osobiście na nośniku elektronicznym (pendrive) do siedziby firmy ECO-POL Sp. z o.o. przy ul. Dworcowej 9, 86-120 Pruszcz.

7. Ocena i nagrody:
- zdjęcia zostaną ocenione pod względem oryginalności, estetyki oraz zgodności z tematem konkursu,
- przewidziane są nagrody dla trzech najlepszych uczestników,
- dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe (karty prezentowe do Empik) dyplomy oraz możliwość prezentacji prac na stronie internetowej organizatorów.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym "Ocalić Naszą Planetę" z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi! Zachęcamy do wyrażania swojej kreatywności poprzez fotografowanie przyrody oraz działań na rzecz jej ochrony. Dzięki Waszym zdjęciom będziemy mogli promować piękno natury oraz inspirować innych do dbania o naszą planetę. Do dzieła!

Ochrona danych osobowych:
- administratorem danych osobowych uczestników jest organizator konkursu.
- dane osobowe uczestników będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Niniejszy materiał powstał w ramach projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Zapraszamy na oficjalne profile ECO-POL na Facebooku i na You Tube, gdzie na bieżąco relacjonujemy wydarzenia z branży i życia firmy - także te prospołeczne i sportowe.