Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

Poznaj bliżej ECO-POL team!

Spółkę ECO-POL tworzy 47 osób na rożnych stanowiskach - zarządczych, managerskich, operacyjnych, specjalistów od pracy w terenie. Jesteśmy grupą ludzi odmiennych kompetencjach i pasjach, których łączy chęć współpracy, wzajemnego wsparcia, rozwoju potencjału zawodowego i którzy aktywnie dążą do wspólnego celu - wyznaczania standardów w branży.

CZYTAJ DALEJ

Wspieranie sportu to ważny element strategii ECO-POL

W ECO-POL doceniamy wysiłek, jaki wiąże się z osiąganiem sukcesów w rożnych dyscyplinach oraz grę zespołową. Jesteśmy dumni, że pracownicy firmy "po godzinach" realizują się m.in. w roli trenera, prezesa klubu oraz piłkarzy LKS Start Pruszcz. Przed Wami Piotr Góral, trener juniorów.

CZYTAJ DALEJ

Zamykamy 11-dniowy cykl szkoleniowy "Wyznaczamy standardy w naszej branży"

Wszystko co dobre kończy się po... 11 dniach. W weekend 24-26.02.2023 r., w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, zakończyliśmy 11-dniowy cykl szkoleniowy "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży".

CZYTAJ DALEJ

ECO-logicznie w ECO-POL!

W ECO-POL nie poprzestajemy na deklaracjach - proekologiczne rozwiązania stosujemy w codziennym funkcjonowaniu spółki. Przywiązujemy wagę do ochrony środowiska w gminie i dbałości o otoczenie jej mieszkańców, którzy zaprosili nas do swojej miejscowości.

CZYTAJ DALEJ

Co warto wiedzieć o azbeście

Wiedza od ECO-POL! W tym tekście dowiesz się kilku ważnych ciekawostek o azbeście. Zapraszamy do lektury!

CZYTAJ DALEJ

Bezpieczeństwo przy usuwaniu azbestu to podstawa!

Jeśli bezpośrednio na nieruchomości (lub na jej terenie) zidentyfikowałeś wyroby zawierające azbest i podjąłeś słuszną decyzję o ich usunięciu, pamiętaj o kilu ważnych zasadach.

CZYTAJ DALEJ