Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

NEWSY

"Zielony Dialog" - oficjalna gazetka ECO-Konferencji

Na marcowej ECO-Konferencji nie zabrakło przedstawicieli mediów, w tym naszych Patronów - Gazety Pomorskiej oraz Polskiego Radia PiK. Zainspirowani ochroną środowiska i potencjałem, jaki niesie konstruktywna rozmowa poszliśmy o krok dalej i podjęliśmy wyzwanie stworzenia własnego "medium". Gazetka pt. "Zielony Dialog" została wydana w wersji papierowej i rozdana uczestnikom wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z jej krótką recenzją.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konferencja w oku kamery i "przy mikrofonie"

Powspominajmy jeszcze trochę! Przedstawiamy videopodsumowanie ECO-Konferencji. Oko eventowej kamery ECO-POL uchwyciło najważniejsze momenty, emocje uczestników oraz pozytywną energię tego wydarzenia. Dodatkową wartość produkcji stanowią komentarze zgromadzonych osób oraz wypowiedzi usłyszane w kuluarach. Zapraszamy na "seanse".

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konferencja za nami, a nowe ECO-wyzwania przed nami!

Powróćmy wspomnieniami do ECO-Konferencji, pierwszego w Polsce wydarzenia opartego o ekologię i dialog, które odbyło się 29.03.2024 r. w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy. Jakie ważne słowa padły, do czego zachęcano uczestników, czy atmosfera faktycznie inspirowała do rozmów? Zapraszamy do zapoznania się z (foto)relacją.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Aplikacja - cyfrowa transformacja

Cyfrowe innowacje dla branży gospodarowania materiałami zawierającymi azbest to jeden z tematów ECO-Konferencji (która odbyła się 22.03.2024 r. w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy), a zarazem ambicja ECO-POL Sp. z o.o i strategicznie ważne wyzwanie dla naszej organizacji w ostatnich kilkunastu miesiącach. Zapraszamy do przeczytania wywiadu o ECO-Aplikacji - rozwiązaniu do zarządzania, które powstało na bazie 290 godzin konsultacji z użytkownikami.

CZYTAJ DALEJ

Prezentujemy Sponsora ECO-Konferencji - firmę Mercedes-Benz Auto Frelik

Miło nam poinformować, że Sponsorem ECO-Konferencji jest Mercedes-Benz Auto Frelik, firma która aktywnie wspiera lokalne inicjatywy związane z popularyzacją zrównoważonej elektromobilności.

CZYTAJ DALEJ

Przedstawiamy program ECO-Konferencji, wydarzenia zainicjowanego przez ECO-POL

O potencjale i wartości ECO-Konferencji – projektu zainicjowanego przez ECO-POL Sp. z o.o. - świadczą prelegentki-ekspertki, o których pisaliśmy w poprzednim newsie, jak również merytoryczny program. Teraz prezentujemy bloki tematyczne marcowego spotkania.

CZYTAJ DALEJ