ECO-Konferencja to temat, który naprawdę nas "kręci"- prezentujemy cykl filmów - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

ECO-Konferencja to temat, który naprawdę nas "kręci" - prezentujemy cykl filmów

ECO-Konferencja coraz bliżej! Już 22.03.2024 r. spotykamy się w doborowym towarzystwie w bydgoskim hotelu Holiday Inn. Aby przybliżyć nasze nastroje i pokazać to, co dzieje w kuluarach organizacyjnych ECO-POL,  przygotowaliśmy video z making-off.

KLIKNIJ I ZOBACZ MAKING-OFF!

Oficjalnym i finalnym efektem powyższego making-off jest sesja Q&A z p. Izabelą Orzechowską. Dyrektor ds. marketingu i zarządzania ECO-POL Sp. z o.o. w krótkich i konkretnych wypowiedziach wyjaśnia, jakie są cele ECO-Konferencji i jakie nadzieje firma wiążę z projektem - jako jego inicjator oraz pomysłodawca.

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO ECO-KONFERENCJA JEST KLUCZOWYM WYDARZENIEM DLA BRANŻY GOSPODAROWANIA ODPADAMI!

Żaden liczące się spotkanie nie może odbyć się bez gości z różnych środowisk. Osoby odpowiedzialne za ECO-Konferencję doskonale to rozumieją, dlatego z entuzjazmem zapraszają liderów opinii, autorytety ze świata nauki, nauczycieli i edukatorów, przedstawicieli gmin oraz reprezentantów firm na pierwszą taką inicjatywę w Polsce, opartą o ekologię, dialog, neuronauki i innowacje cyfrowe.

VIDEO Z ZAPROSZENIEM DOSTĘPNE TUTAJ!

Newsy, ciekawostki i najważniejsze informacje o ECO-Konferencji pojawiają się na Facebooku oraz na LinkedIn.