Rocky - czteronożny przyjaciel ECO-POL! - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

Rocky - czteronożny przyjaciel ECO-POL!

Rocky - czteronożny przyjaciel ECO-POL!
W Małociechowie, poza jedynym z największych w kraju składowiskiem azbestu firmy ECO-POL, jest wielometrowy wybieg i wygodna, ocieplona buda. Mieszka tam Rocky - pies, który jeszcze jakiś czas temu oglądał świat z perspektywy mieszkańca schroniska.

Zwierzak został oficjalnie adoptowany przez ECO-POL, otrzymując nowe "życie" i bardzo dobre warunki do psiej egzystencji. Rocky jest i maskotką i wiernym stróżem - pomimo uroczego wyglądu psiak bywa charakterny, dlatego też bezpośredni kontakt nawiązują z nim wybrane osoby, jak np. Robert Derengowski. Ochrona składowiska codziennie troszczy się o zwierzaka, dostarczając pokarm i dbając o czystość wybiegu - dziękujemy!

Cieszymy się, że Rocky jest z nami! Przy okazji, z całego serca zachęcamy wszystkich do adopcji psów i kotów ze Schroniska dla Psów w Pruszczu Pomorskim - zwierzaki są niesamowicie oddane i wdzięczne. Zapraszamy także do włączania się w akcje charytatywne placówki - aktualnie trwa 4 edycja zbiórki pomocowej, organizowana przez Julię Olejniczak.

Wyceny, obsługa zapytań, pomoc w formalnościach i dotacjach/składowisko azbestu Małociechowo Pruszcz:
tel. +48 662 137 644
tel./fax +48 52 330 80 65
e-mail ecopolpruszcz@gmail.com.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług, związanych z azbestem? Kliknij!