W rodzinie siła! Wspieramy wydarzenie promujące pieczę zastępczą - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

W rodzinie siła! Wspieramy wydarzenie promujące pieczę zastępczą

Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze. Od początku funkcjonowania (2005 r.) w ECO-POL pielęgnujemy więzi i poczucie wspólnoty - zarówno w zespole pracowników, jak i wśród lokalnych społeczności.

Otrzymując zaproszenie od Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu, by wspomóc wydarzenie "Rodzina, sport, zdrowie o pieczy zastępczej niech każdy się dowie" nie mogliśmy pozostać obojętni. Zarówno rodzina, jak i sport to wartości bardzo bliskie ECO-POL Sp. z o.o. Zdajemy sobie sprawę, jak kluczowe dla rozwoju dziecka (a także dorosłego człowieka) jest bezpieczne, pełne miłości środowisko rodzinne. Od lat wspieramy też młodych ludzi w rozwoju psychofizycznego potencjału i osiąganiu sukcesów w rożnych dyscyplinach - można o tym przeczytać tutaj i tutaj.

Program eventu "Rodzina, sport, zdrowie o pieczy zastępczej niech każdy się dowie", który odbył się 27.05. 2023 r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Świeciu, był bardzo ciekawy. Na uczestników czekały atrakcje w postaci występów artystów, konkursów sportowych, pokazów ratowniczych, dmuchanych zjeżdżalni czy spotkań ze sportowcami. Wszystko to sprzyjało propagowaniu idei pieczy zastępczej w formie aktywnej zabawy i rodzinnej integracji.

Zapraszamy na oficjalne profile ECO-POL na Facebooku i na You Tube, gdzie na bieżąco relacjonujemy wydarzenia z branży i życia firmy - także te prospołeczne i sportowe.

Źródło foto: z galerii - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu, tytułowego - canva.com.