W ECO-POL nadchodzi nowe. Cyfrowe! - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

W ECO-POL nadchodzi nowe. Cyfrowe!

Branża gospodarowania materiałami zawierającymi azbest jest dynamiczna i wymaga doskonałej organizacji pracy. W codziennych wyzwaniach pomagają innowacyjne rozwiązania cyfrowe oraz szkolenia w zakresie ich skutecznego wykorzystania. O planowanych zmianach w obszarze digitalizacji spółki wspominaliśmy w kilku poprzednich wpisach na blogu. Teraz czas na podsumowanie e-zmian, jakie będą wdrażane w ECO-POL.

Po pierwsze, za chwilę ruszamy z kolejnym cyklem szkoleniowym w ramach wyznaczania standardów w naszej branży, także tych cyfrowych. Kadra managerska ECO-POL Sp. z o o. weźmie udział w projekcie "Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji". W programie merytorycznym zostały ujęte m.in. zagadnienia takie jak: zarządzanie procesem cyfryzacji firmy, obszary cyfryzacji w przedsiębiorstwie (wraz z wadami zaletami), procesy digitalizacji, programy do e-zarządzania. Więcej informacji tutaj.

Po drugie, w najbliższym czasie w firmie zostanie wdrożone nowe oprogramowanie. Ułatwi ono pracę operacyjną, managerską, zarządzanie przepływem informacji oraz podniesie jakość obsługi Klientów.

Po trzecie, jesteśmy w fazie testów aplikacji mobilnej, której głównym celem jest optymalizacja pracy i eliminowanie błędów ludzkich. Niebawem aplikacja ta zostanie w pełni wdrożona, usprawniając wykonywania zadań przez brygady pracujące w terenie. Zespoły ECO-POL zostaną wyposażone w tablety (ze wspominaną aplikacją), dzięki czemu zarządzanie procesem demontażu, transportu, utylizacji i składowania eternitu będzie bardziej efektywne.

W ECO-POL cenimy SMART rozwiązania, jesteśmy mocno zorientowani na e-zmiany i nowe technologie, bo wierzymy że w realny sposób przekładają się one na satysfakcję Klientów oraz Partnerów.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług związanych z azbestem i eternitem? Kliknij!
Wyceny, pytania techniczne, pomoc w dokumentacji? Jesteśmy do dyspozycji, kliknij!

Źródło foto: canva.com.