Kompetentna kadra mangerska siłą ECO-POL - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

Kompetentna kadra managerska siłą ECO-POL

W tym roku osiągnie zawodową "pełnoletność". W ECO-POL miała pobyć chwilę, została kilkanaście lat. Dokładnie 18. Na przestrzeni tego okresu była świadkiem wielu zmian w organizacji - w tym własnego awansu :) i wprowadzania "cyfrowej rewolucji". Lubi dynamikę swojej pracy i chociaż "sezonowość" intensywności obowiązków bywa wyzwaniem, to docenia brak nudy oraz kontakt z ludźmi, jaki niesie ze sobą branża gospodarowania odpadami zawierającymi azbest. Który dzień chciałaby przeżyć jeszcze raz i czy zawodową przyszłość nadal wiążę z ECO-POL? Zapraszamy do lektury wywiadu z Agnieszką Derengowską!

Dlaczego ta firma i branża?

A.D.: W przypadku mojej osoby, w odpowiedzi na to pytanie, idealnie pasują słowa piosenki "Weszłam na jedną chwilę, zostałam kilka lat…”. Do ECO-POL trafiłam przez przypadek, z założeniem że to praca na jakiś czas - jestem tu już 18 lat, tzn. w tym roku osiągnę pełnoletność.

Spółka funkcjonuje od 2005 r., to naprawdę długi czas. Jaka zmiana w ECO-POL na przestrzeni tych lat jest najważniejsza i dlaczego?

A.D.: ECO-POL to dość szybko rozwijająca się firma, nigdy nie zostawiliśmy w tyle. Dzięki możliwościom rozwoju, jakie zapewnia Szefostwo, wydarzyło się dużo zmian, w których bezpośrednio uczestniczyłam. Z ostatniego okresu warto wymienić wprowadzenie aplikacji, która znacząco przyspieszy i ułatwi dotychczasową pracę - zarówno nam w  biurze jaki i kolegom w terenie.

Gdybyś mogła przeżyć ponownie ten sam dzień w firmie, który by to był i dlaczego (chodzi o dzień, który realnie się wydarzył, był fajny, inspirujący itd.)?

A.D.: Przez 18 lat to pewnie sporo było takich dni, bardzo lubię swoją pracę i ludzi z którymi współpracuje, zapewne dzięki temu, że tworzymy taki zgrany team. Ciężko mi wybrać konkretny dzień, ale gdybym musiała wskazać jeden jedyny, to pewnie byłby mój awans na obecne stanowisko ECO-POL, tj. Dyrektor ds. administracyjnych. Był to dla mnie osobisty sukces i wielkie wyróżnienie.

Chociaż to pytanie na rozmowach rekrutacyjnych wzbudza lekko ironiczny uśmiech (albo irytację) naprawdę interesuje mnie gdzie widzisz siebie zawodowo za 5 lat?

A.D.: Nadal widzę siebie w ECO-POL,  jest mi tutaj dobrze, wiem że firma nie stanie w miejscu,  bo idzie ciągle do przodu, co pozwala na mój osobisty rozwój i zarazem brak nudy.

Na czym polegają Twoje obowiązki (w skrócie), co chciałabyś zmienić w swojej codziennej pracy lub kierunku rozwoju w ECO-POL?

A.D.: Z racji zajmowanego stanowiska obowiązków mam dość sporo, ale to dobrze, ponieważ należę do osób aktywnych i lubię jak się dużo dzieje. Szczególnie cenię kontakt z ludźmi. Jeśli mogłabym coś zmienić to chyba to, żeby branża nie była tak sezonowa jak do tej pory i aby prowadzone prace były płynnie rozłożone na cały rok. Wiem, że na razie nie zależy to od nas, ale może z upływem czasu coś się w tym temacie zmieni.

Poszukujesz informacji na temat usług związanych z azbestem? Kliknij!

Potrzebujesz pomocy lub wyceny? Pozostajemy do dyspozycji:
tel. +48 662 137 644
tel./fax +48 52 330 80 65
e-mail ecopolpruszcz@gmail.com.