Ekologicznie i bezpiecznie na rowerze - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

Ekologicznie i bezpiecznie na rowerze

Profesjonalne i bezpieczne usuwanie azbestu (demontaż azbestu) to domena ECO-POL. Realizując usługi i rozwijając działalność firma nie zapomina o ekologii, dlatego niezwykle cieszy nas akcja znakowania rowerów w gminie Pruszcz, w której to spółka ma swoją siedzibę.

Rower stanowi doskonały środek lokomocji - zarówno jeśli chodzi o zdrowie, jak i ochronę środowiska. Zachęcamy do codziennego korzystania z bicyklów. Dzięki policyjnej inicjatywie prewencyjnej „dwa kółka” będą teraz lepiej zabezpieczone przed kradzieżami.

W celu oznakowania roweru należy przedstawić następujące dokumenty: kartę gwarancyjną, paragon zakupu/faktura, dokument tożsamości (osoba pełnoletnia).

W Pruszczu będzie można oznakować rower 6.06.2024 r. (w godz. 8.00 - 10.00) na Posterunku Policji przy ul. Głównej 33.

"Działania policjantów polegają na trwałym wygrawerowaniu na rowerze numeru identyfikacyjnego. Dane te rejestrowane są w policyjnym systemie informatycznym. Każdy właściciel otrzymuje stosowny dokument, w którym zawarte są jego dane oraz numer naniesiony na ramę." - czytamy na portalu Nowe Świecie (więcej informacji tutaj).

Jak podkreślaliśmy na marcowej ECO-Konferencji, zrównoważony rozwój to wyzwanie dla nas wszystkich - zacznijmy od "własnego podwórka": oszczędzajmy wodę i prąd, skrupulatnie segregujmy śmieci, nie marnujmy żywności, kupujmy odpowiedzialnie (zero waste/less waste) i… wyciągnijmy rowery z garażu lub piwnicy!

Przy tym wszystkim nie zapominajmy pozbywaniu się odpadów szkodliwych dla zdrowia i środowiska - m.in. azbestu - z najbliższego otoczenia. Nie róbmy tego na własną rękę, tylko skorzystajmy z usług profesjonalistów działających w sposób bezpieczny i zgodny z najlepszymi standardami.

Chcesz bliżej poznać ECO-POL Sp. z o.o. - lidera w zakresie likwidacji eternitu? Zajrzyj na firmowy Facebook i na LinkedIn.

Źródło foto: canva.com.