Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

Jak rozpoznać azbest?

Wyroby azbestowo-cementowe, np. płyty faliste, płyty "karo” czy płyty płaskie nie zawsze łatwo zidentyfikować. W ECO-POL podpowiemy jak to zrobić. Zapraszamy do lektury wpisu.

CZYTAJ DALEJ

Świąteczno-noworoczne życzenia od ECO-POL

Składamy najlepsze, świąteczno-noworoczne życzenia! Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą pełne rodzinnego ciepła, spokoju i wytchnienia. Niech Nowy Rok przynosi ciekawe inspiracje i wyzwania.

CZYTAJ DALEJ

Relacja ze szkolenia "Wyznaczamy standardy w naszej branży" Ryn, 9-11.12.2022

Gdyby mury Hotelu-Zamku Ryn mogły mówić... opowiedziałby niejedną ciekawą historię. Między innymi o tym, jak szkolenie "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży" (9-11.12.2022 r.), w którym wzięli udział pracownicy ECO-POL, rozbudziło zawodową kreatywność i apetyty na wiedzę z zakresu komunikacji - a także dało początek "azbestowej kronice filmowej". Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL kibicuje młodym talentom ze Szkolnego Klubu Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu

W weekend 3-4.12.2022 r. 22 zawodników (wraz z 3 opiekunami), ze Szkolnego Klubu Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu, pojechało do Łodzi na Mikołajkowy Turniej Unihokeja. Zaproszenie przyszło od klubu UKS Nowa Łódź.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL wspiera sport!

Sport i biznes łączy bardzo wiele. Od 2005 r. świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania materiałami zawierającymi azbest. Z kolei piłka nożna jest szczególnie bliska ECO-POL, dlatego od wielu lat wspieramy drużyny: LKS Start Pruszcz i ekstraligowy Sportis KKP Bydgoszcz.

CZYTAJ DALEJ

Plany i cele ECO-POL: wejście na wyższy poziom

W ECO-POL nie stoimy w miejscu! W budowanie siły i zwiększenie potencjału organizacji zaangażowani są wszyscy: Zarząd, Pracownicy, Partnerzy. Ostatnio rozmawialiśmy o perspektywach na 2023 rok oraz planach rozwoju firmy.

CZYTAJ DALEJ