Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

Eco-LOGICZNIE w ECO-POL!

W ECO-POL nie poprzestajemy na deklaracjach - proekologiczne rozwiązania stosujemy w codziennym funkcjonowaniu spółki. Przywiązujemy wagę do ochrony środowiska w gminie i dbałości o otoczenie jej mieszkańców, którzy zaprosili nas do swojej miejscowości.

CZYTAJ DALEJ

Co warto wiedzieć o azbeście

Wiedza od ECO-POL! W tym tekście dowiesz się kilku ważnych ciekawostek o azbeście. Zapraszamy do lektury!

CZYTAJ DALEJ

Bezpieczeństwo przy usuwaniu azbestu to podstawa!

Jeśli bezpośrednio na nieruchomości (lub na jej terenie) zidentyfikowałeś wyroby zawierające azbest i podjąłeś słuszną decyzję o ich usunięciu, pamiętaj o kilu ważnych zasadach.

CZYTAJ DALEJ

SzkoliMY się dalej!

Tym razem styczniowe szkolenie z cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży" odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pruszczu. Wspólnie z trenerem zostały stworzone karty kompetencji ze zdefiniowaniem zadań i umiejętności wymaganych na danym stanowisku pracy. Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ

Kolejny etap szkolenia "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży", Branica 2023

W trzecim tygodniu stycznia 2023 r. odbyło się szkolenie z cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży", będące kontynuacją grudniowych warsztatów w Rynie. Kluczowym tematem była diagnoza i opis najważniejszych kompetencji pracowników ECO-POL na 2023. Kliknij i oglądaj zdjęcia.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL, polska firma z ekologicznymi "korzeniami"

ECO-POL... Nazwa zobowiązuje. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, która prowadzi swoją działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

CZYTAJ DALEJ