Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

Największe składowisko azbestu w woj. kujawsko-pomorskim

W ECO-POL oferujemy kompleksowe zagospodarowanie materiałów zawierającymi azbest, w tym ich bezpieczne składowanie na specjalnie zaprojektowanym składowisku. W miejscowości Małociechowo gm. Pruszcz posiadamy największe w województwie kujawsko-pomorskim profesjonalne składowisko azbestu.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL życzy radosnej Wielkanocy

Klientom, Kontrahentom, Partnerom, Władzom oraz Mieszkańcom gminy Pruszcz składamy najlepsze, świąteczne życzenia!

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL inwestuje w rozwój kompetencji managerów

Nie "spoczywamy na szkoleniowych laurach" - ruszamy z nowym projektem "Menadżer Cyfryzacji". Przed zespołem ECO-POL nowe wyzwania i kolejny etap podnoszenia kompetencji w ramach cyklu "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży". Decyzja o kontynuacji wspomnianego cyklu wynika ze strategii spółki, skoncentrowanej na aktywnym wspieraniu potencjału pracowników i poprawie jakości obsługi Klienta - na którą wpływają m.in. procesy IT.

CZYTAJ DALEJ

Poznaj bliżej ECO-POL team!

Spółkę ECO-POL tworzy 47 osób na rożnych stanowiskach - zarządczych, managerskich, operacyjnych, specjalistów od pracy w terenie. Jesteśmy grupą ludzi odmiennych kompetencjach i pasjach, których łączy chęć współpracy, wzajemnego wsparcia, rozwoju potencjału zawodowego i którzy aktywnie dążą do wspólnego celu - wyznaczania standardów w branży.

CZYTAJ DALEJ

Wspieranie sportu to ważny element strategii ECO-POL

W ECO-POL doceniamy wysiłek, jaki wiąże się z osiąganiem sukcesów w rożnych dyscyplinach oraz grę zespołową. Jesteśmy dumni, że pracownicy firmy "po godzinach" realizują się m.in. w roli trenera, prezesa klubu oraz piłkarzy LKS Start Pruszcz. Przed Wami Piotr Góral, trener juniorów.

CZYTAJ DALEJ

Zamykamy 11-dniowy cykl szkoleniowy "Wyznaczamy standardy w naszej branży"

Wszystko co dobre kończy się po... 11 dniach. W weekend 24-26.02.2023 r., w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, zakończyliśmy 11-dniowy cykl szkoleniowy "ECO-POL. Wyznaczamy standardy w naszej branży".

CZYTAJ DALEJ