Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

W rodzinie siła! Wspieramy wydarzenie promujące pieczę zastępczą

Jesteśmy firmą o rodzinnym charakterze. Od początku funkcjonowania (2005 r.) w ECO-POL pielęgnujemy więzi i poczucie wspólnoty - zarówno w zespole pracowników, jak i wśród lokalnych społeczności. Otrzymując zaproszenie od Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu, by wspomóc wydarzenie "Rodzina, sport, zdrowie o pieczy zastępczej niech każdy się dowie" nie mogliśmy pozostać obojętni. Zarówno rodzina, jak i sport to wartości bardzo bliskie ECO-POL Sp. z o.o.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL diamentową firmą według Forbesa drugi raz z rzędu

Nie obniżamy "lotów" i nadal wyznaczamy standardy w branży gospodarowania materiałami zawierającymi azbest. Podobnie jak w 2022, także w tym roku ECO-POL Sp. z o.o. została doceniona przez Forbesa i została "diamentową" firmą.

CZYTAJ DALEJ

W ECO-POL nadchodzi nowe. Cyfrowe!

W codziennych wyzwaniach pomagają innowacyjne rozwiązania cyfrowe oraz szkolenia w zakresie ich skutecznego wykorzystania. O planowanych zmianach w obszarze digitalizacji spółki wspominaliśmy w kilku poprzednich wpisach na blogu. Teraz czas na podsumowanie e-zmian, jakie będą wdrażane w ECO-POL.

CZYTAJ DALEJ

Powstaje kolejny film o ECO-POL!

W ECO-POL Sp. z o.o. lubimy dzielić się nie tylko branżową wiedzą z zakresu demontażu, utylizacji i składowania eternitu - ale także historiami z życia spółki. Oto mały wgląd w akcję na planie filmu o ekologii i usuwaniu azbestu.

CZYTAJ DALEJ

Profesjonaliści siłą ECO-POL

Poznajcie bliżej Agnieszkę Klugiewicz-Jurek z ECO-POL - Kierownik największego składowiska w województwie kujawsko-pomorskim.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL otrzymuje referencje od Klientów indywidualnych i biznesowych

Od 2005 r. skrupulatnie pracujemy na zaufanie naszych Klientów (indywidualnych, biznesowych) oraz Partnerów. Dla ECO-POL bezpieczeństwo, jakość i staranność wykonywanych usług w zakresie usuwania i neutralizacji azbestu ma kluczowe znaczenie.

CZYTAJ DALEJ