Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

Szkolenia dla kadry managerskiej ECO-POL zakończone

Zamknęliśmy cykl szkoleniowy dla kadry managerskiej w ramach projektu Zarządzanie transformacją cyfrową - usługa szkoleniowa realizowana w ramach projektu "Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP".

CZYTAJ DALEJ

Kompetentna kadra mangerska siłą ECO-POL

Który dzień chciałaby przeżyć jeszcze raz i czy zawodową przyszłość nadal wiążę z ECO-POL? Zapraszamy do lektury wywiadu z Agnieszką Derengowską!

CZYTAJ DALEJ

W ECO-POL trwa szkolenie "Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji"

W czerwcu 2023 r. rozpoczęliśmy szkolenie kadry managerskiej ECO-POL, będące kontynuacją strategii wyznaczania najwyższych standardów w branży gospodarowania odpadami zawierającymi azbest.

CZYTAJ DALEJ

Kreatywnie, efektywnie, inspirująco - czyli pre-pilotaż ECO-KONFERENCJI

27.06.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu odbyły się pre-pilotażowe warsztaty, stanowiące pierwszy etap Projektu zainicjowanego przez ECO-POL Sp. z o.o. Wnioski i koncepcje zebrane w Świeciu będą stanowić strategiczny element ECO-Konferencji, której to finałowy etap zaplanowano na pierwszy kwartał 2024 r.

CZYTAJ DALEJ

ECO-POL wspiera zdrowy rozwój dzieci i młodzieży poprzez sponsoring sportowy

ECO-POL Sp. z o.o. od początku funkcjonowania na rynku (2005 r.) aktywnie angażuje się w sponsoring inicjatyw sportowych, wspierając wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży – szczególnie tych z gminy Pruszcz, w której spółka ma swoją siedzibę. Chcemy okazać wdzięczność mieszkańcom za zaproszenie do ich miejscowości, a zarazem inwestować w młode pokolenie oraz uczyć "przenoszenia” postaw fair-play z boiska, hali sportowej czy stadionu do codziennego życia.

CZYTAJ DALEJ

Odpowiedzialni liderzy siłą ECO-POL

Przed Wami Łukasz Szęląg, Kierownik brygady zajmującej się demontażem i transportem materiałów zawierających azbest.

CZYTAJ DALEJ