Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

ECO-POL jest "pełnoletni"... 18 lat minęło!

W rynkową "pełnoletność" wchodzimy bogatsi o: cenne doświadczenia związane z gospodarowaniem materiałami zawierającymi azbest, nowocześniejszą infrastrukturę i niezawodny tabor firmowy, cyfrowe technologie w zakresie zarządzania, satysfakcjonujące efekty szkoleń pracowników.

CZYTAJ DALEJ

Sprawdzamy, co słychać w drużynie hokejowej z Pruszcza, którą aktywnie wspieramy

Spółka ECO-POL jest aktywnie zaangażowana w życie mieszkańców Gminy Pruszcz, szczególnie w to sportowe. Od 2 lat wspieramy drugą sekcję klubu LKS Start Pruszcz – Szkolny Klub Unihokeja Szkoły Podstawowej w Pruszczu, którą z sukcesami zarządza Artur Nowak. Zapytaliśmy "co słychać w unihokeju" i jakie są plany na najbliższy czas.

CZYTAJ DALEJ

Doświadczenie, solidność, skuteczność to znaki rozpoznawcze fachowców ECO-POL

Demontaż azbestu, utylizacja azbestu, transport azbestu, składowanie azbestu - wszystkie te procesy wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczonych fachowców. W ECO-POL od lat dbamy o wykwalifikowaną kadrę pracującą w terenie - od ekip demontażowych, poprzez kierowników brygady, kierowców - po pracowników największego składowiska w woj. kujawsko-pomorskim.

CZYTAJ DALEJ

Profesjonalny tabor ECO-POL

W ECO-POL rozumiemy, że kompleksowe gospodarowanie materiałami zawierającymi azbest (w tym ściąganie azbestu, składowanie azbestu, utylizacja azbestu) wymaga profesjonalnego sprzętu i odpowiedniej firmowej infrastruktury. Przedstawiamy nasz tabor firmowy!

CZYTAJ DALEJ

ECO-wizyta w Szkole Podstawowej w Pruszczu

19.09.2023 r. pracownicy ECO-POL Sp. z o.o. gościli w Szkole Podstawowej w Pruszczu. Było dynamicznie, wesoło, edukacyjnie! Dzieci z klas 0 - 6 zostały zaproszone do uczestnictwa w zajęciach ruchowych, ze starszymi uczniami dyskutowaliśmy o ochronie środowiska, ponadto zaprezentowaliśmy autorski film ECO-POL o usuwaniu azbestu. Przypomnieliśmy też zasady konkursu: "EkoArt: Małe Dłonie, Wielkie Zmiany".

CZYTAJ DALEJ

"Gasimy pożary"! W ECO-POL troszczymy się o bezpieczeństwo na składowisku

UWAGA, ĆWICZENIA! 28.09.2023 r. na składowisku ECO-POL w Małociechowie był realizowany "Scenariusz rozwoju zdarzenia pożarowego - pożar na terenie składowiska odpadów niebezpiecznych zawierających azbest”.

CZYTAJ DALEJ