Kolejny etap szkolenia "Eco-Pol. Wyznaczamy standardy w naszej branży", Branica 2023 - Blog - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

Kolejny etap szkolenia "Eco-Pol. Wyznaczamy standardy w naszej branży", Branica 2023

W trzecim tygodniu stycznia 2023 r. odbyło się szkolenie z cyklu "Wyznaczamy standardy w naszej branży", będące kontynuacją grudniowych warsztatów w Rynie. Tym razem pracownicy i Zarząd firmy Eco-Pol spotkali się w gościnnych, klimatycznych progach Branica No. 25.

Diagnoza pod okiem trenera-eksperta

Szkolenie było bardzo dynamiczne, co doskonale oddają zdjęcia. Uczestnicy skupili się m.in. na opisywaniu swoich najważniejszych kompetencji na 2023 rok, który to w branży gospodarowania materiałami zawierającymi azbest będzie pełen wyzwań i szans - ale także zagrożeń.

Podobnie jak w Rynie, szkolenie poprowadziłRobert Chojnacki - trener, coach, ekspert metodyki wdrożenia z 22 letnim doświadczeniem nagrodzony WSBJ - Menedżer Najwyższej Jakości 2009. Pracował na stanowiskach dyrektora sprzedaży w kilku międzynarodowych organizacjach. Uczestnik projektów Mastery Club Harvard Business Review Polska, Centrum Wsparcia Psychicznego, Laboratorium Psychoedukacji. Konsultant badań typów osobowości JTI, Extended DISC. Autor wielu szkoleń, projektów wdrożeniowych,  programów edukacyjnych. Twórca Systemu Edukacji Menedżerskiej ZEBRA dotyczącego wyzwań, metodologii i narzędzi współczesnego zarządzania. Promotor strategii TAO Sales Naturalnie.

Rozwój kompetencji zespołu Eco-Pol kluczem do sukcesu firmy

Oto krótkie podsumowanie spotkania przez trenera Chojnackiego: "Niedawno rozpoczęty rok będzie bardzo mocno opierał się na najważniejszych, dobrze zdiagnozowanych kompetencjach - np. na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Wdrażanie standardów pracy, w oparciu o trafnie zdiagnozowane kompetencje, to jeden z najważniejszych kluczy do sukcesu i Eco-Pol ma to w swojej strategii na 2023".

P.S. Branica No. 25 zasługuje na szczególne polecenie, z uwagi na wysoką jakość zaplecza konferencyjnego
i wyjątkowość kuchni w tutejszej restauracji. Dziękujemy!

W zakresie gospodarowania materiałami zawierającymi azbest możesz zaufać Eco-Pol. Posiadamy niezbędne kompetencje i wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy własnym składowiskiem

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 662 137 644
tel./fax +48 52 330 80 65
e-mail ecopolpruszcz@gmail.com

Więcej o naszej firmie na oficjalnym profilu na Facebooku oraz na kanale You Tube.