ECO-POL jest "pełnoletni"... 18 lat minęło! - Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

ECO-POL jest pełnoletni... 18 lat minęło!

W rynkową "pełnoletność" wchodzimy bogatsi o: cenne doświadczenia związane z gospodarowaniem materiałami zawierającymi azbest, nowocześniejszą infrastrukturę i niezawodny tabor firmowy, cyfrowe technologie w zakresie zarządzania, satysfakcjonujące efekty szkoleń pracowników.

Kontynuujemy:rozwój kompetencji zespołu, budowanie rodzinnej atmosfery w firmie (i nowej siedziby), wsparcie dla społeczności z Gminy Pruszcz (w tym lokalnych sportowych drużyn), prace nad ECO-Konferencją, której pre-pilotaż odbył się 27.06.2023 r.

Pozostajemy otwarci na nowe wyzwania: następne digitalowe zmiany, jeszcze skuteczniejszą komunikację pomiędzy różnymi działami organizacji, kolejne autorskie produkcje video.

Jesteśmy: dumni z tego co udało się osiągnąć zgodną współpracą i pełnym zaangażowaniem, jak również pełni zapału do ulepszania funkcjonowania spółki na każdym poziomie i wyznaczania jeszcze wyższych standardów w naszej branży.

Doceniamy: siebie nawzajem, Klientów, Partnerów, Kontrahentów.
Dziękujemy, że jesteście!

Zapraszamy na oficjalne profile ECO-POL na Facebooku i na You Tube, gdzie na bieżąco relacjonujemy wydarzenia z branży i życia firmy - także te prospołeczne i sportowe.

ECO-POL. Możesz nam zaufać.

Źródło foto: canva.com.